
TV-kollen | Kai och Kristen är tillbaka!
Wow. Vilken vecka va? Kai och Kristen är tillbaka. Kanske inte säger någonting för vissa av er – men andra är nog överlyckliga. I alla fall för någon av dem.
Kai Parker är officiellt tillbaka
Jag har nämnt det tidigare. Att Kai möjligtvis ska komma tillbaka till The Vampire Diaries-världen. Därav Legacies. Storyn handlar bland annat om två tvillingar, som är Kais syskonbarn. De kommer behöva göra samma sak som han och hans syster stod inför. Men nu är det officiellt. Kai Parker kommer komma tillbaka. Chris Wood, som spelar Kai, twittrade även häromdagen.
Kristen Bell gör rösten som Gossip Girl – igen
Det kommer komma en Gossip Girl reboot. Det är samma skapare, Josh Schwartz och Stephanie Savage, som tidigare som kommer göra en serie som utspelar sig sju år senare. Ingen av de gamla skådespelarna är officiellt med. Vi vet inte om de kommer dyka upp eller inte. Men handlingen ska tydligen handla om samma sak – fast andra personer med samma överklassproblem och den anonyma Gossip Girl ska fortfarande vara kvar (eller förnyad). Rösten, ja Kristen Bell är tillbaka.


2 kommentarer
Lena
När han skrev Miss Me så skrek jag rätt ut: jaaaa!! Enda gången jag saknat en skurk hahaha
film&serier bloggen
Att Kai kommer tillbaka är typ bästa nyheten som finns ute just nu!!!